• Dacă vrei să aflii o anumită informaţie, te incurajem să foloseşti butonul „Caută” din partea dreapta a site-ului!

Respins [H]Selena aia, e cam inutila.

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

AN0N1MO

Jucator nou
Jucator Remix2
Înscris
21 Mar 2022
Mesaje
1
Vârstă
25
MD
0
Nume Joc
SwaGGer
Server
Sv 2 PVM
Numele caracterului meu: SwaGGeR
Doresc sa-l reclam pe: [H]Selena
Imagine sau video: / al 2-a ss : Motiv reclamatie: Păi am stat ce l puţin 20 de minute, învartindu-mă în cerc, la azrael ( o întrebasem pe aşa zisa Selena cum să l fac,în screen vei vedea cum mă trimite la HERA care este ce a mai relevantă dintre ei, pentru că ea habar n-are să răspundă!
După faza asta în care nu a răspuns, am venit map1 pentru divererse chestii, şi ea se lingea cu Wăr-ul ei iubit din 2022 pe metin2, fără probleme la care mi răspunde acel lubrefiant că ( ea nu vorbeşte cu oricine ).
 
Salut, imi pare rau ca ai trecut printr-o experienta neplacuta.
Reclamatia ta nu este una valida, deoarece nu respecta regulamentul impus.
Te rugam sa reverifici regulamentul si sa revi cu o alta reclamatie sau sa o editezi pe aceasta.
 
Începând cu ora 23:16 pana la 23:42 am primit întrebări de la SwaGGer la care am răspuns fără nici o problema. După care l-am anunțat și l-am rugat frumos sa ii scrie la celalalt H care era on în momentul respectiv pentru ca eu aveam ceva de făcut. După aproximativ o ora m-a văzut în map1 și a început sa îmi ceara socoteala ca de ce sunt on si sa ma ia la mișto ("ce face Selena, se spala la lighean").
Legat de Azrael el m-a întrebat dacă trebuie sa caute drumul si dacă este necesara grupa, nimic altceva.
 
Ultima editare:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus