• Dacă vrei să aflii o anumită informaţie, te incurajem să foloseşti butonul „Caută” din partea dreapta a site-ului!

Rezolvat Injuri si amenintari ca numai am ce cauta pe acest servar

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

florynn90

Jucator nou
Jucator Remix2
Înscris
26 Iun 2022
Mesaje
3
Vârstă
33
MD
6
Nume Joc
florin
Server
Sv 2 PVM
Nume:SweetChiliJR
Nume Reclamat:Hemera
fiind tot [H]Kalista continua de pe alt cont sa ma injure si ameninte ca l am postat pe contu principal
Dovada:https://postimg.cc/hhSG9dF7
 
ah da, bine ca scoatem tot din context si cand injuri si ma provoci nu arati, bravo, bravo
cand imi urai ca toata familia mea sa moara, ma amenintai ca imi tai gatul, ma provocai sa continui sa ma cert cu tine, astea nu se arata, nu?
normal ca arati numai ce iti convine si incerci sa ma faci cu sanctiuni, atat poti
 
Jucătorul a fost sanctionat cu blocarea chat-ului temporar.

ah da, bine ca scoatem tot din context si cand injuri si ma provoci nu arati, bravo, bravo
cand imi urai ca toata familia mea sa moara, ma amenintai ca imi tai gatul, ma provocai sa continui sa ma cert cu tine, astea nu se arata, nu?
normal ca arati numai ce iti convine si incerci sa ma faci cu sanctiuni, atat poti

De asta sunt reclamatii publice, ca sa te poti apara. Daca ai dovezi, poti sa le prezinti
 
ah da, bine ca scoatem tot din context si cand injuri si ma provoci nu arati, bravo, bravo
Post automatically merged:

cand imi urai ca toata familia mea sa moara, ma amenintai ca imi tai gatul, ma provocai sa continui sa ma cert cu tine, astea nu se arata, nu?
De cand am venit pe servar ai inceput sa ma injuri fara motiv si sa dai in mine ca incepator ce impresie sa am despre tine nu iti meriti sincer postu de H degeaba cauti scz acuma nu ai caracter esti doar un copil la minte
 
De cand am venit pe servar ai inceput sa ma injuri fara motiv si sa dai in mine ca incepator ce impresie sa am despre tine nu iti meriti sincer postu de H degeaba cauti scz acuma nu ai caracter esti doar un copil la minte
daca ar fi sa intrebi cati playeri am ajutat si cate miliarde de yang am donat eu jucatorilor.... cred ca n-a vazut contul tau atata yang
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Back
Sus