• Dacă vrei să aflii o anumită informaţie, te incurajem să foloseşti butonul „Caută” din partea dreapta a site-ului!

Ce vi se pare greu de făcut pe server?

[GIZ]

M2R.RO
Membru personal
Owner server
Înscris
15 Apr 2021
Mesaje
310
Vârstă
30
MD
3
Nume Joc
[GIZ]
Server
Ambele

Salutare, în încercarea de a face serverul mai bun pentru voi, dorim să ne răspundeţi la următoarele întrebări:

1. Ce este greu de făcut pe server pentru un server pvm easy?

2. Ce aţi schimba la server?

Cei ce răspund argumentat şi fără misto-uri vor fi recompensaţi cu minim 5MD pe joc, în funcţie de cât de util a fost feedbackul.

Orice comentariul ce nu are legătură cu subiectul va fi şters iar jucătorul va fi banat (dacă este cazul.)
 
1- as face cristalele sa pice cate 10 pentru a face itm mai ușor
2-bugul vizual ar trebuii remediat este jalnic la duel când se face Bugul acela
3-rasele echilibrate cat de cat sa nu mai fie diferența de dmg așa mare pentru niste duele mai frumoase
4- rata de critica mai mica pentrucă se prinde destul de rapid critica pe sv și nu este ok la un duel ai dat 2 critice și gata ...
5- aș adăuga mai multe arme și armuri dar cu aceleași bonusuri sa nu fie diferența doar de aspect!
 
1. Cristalele sunt greu de făcut, deoarece e nevoie de multe cristale pentru a face upgrade la arme și armuri, aș propune să fie în așa fel încât să pice mai multe, sau mai des.
2. Aș adăuga mai multe costume/frizuri, chiar și de pe itemshop, să fie bonusate în joc. Sau mai multe modeluri de costume fără extindere timp. (Nici să fie extrem de ușor de cumpărat).
3. Aș scoate lingo-urile de 1kk, și aș băga spre exemplu la metine, înloc de 1 lingou la 5kk, să pice 2-3.
4. La dungeon-uri drop-ul eu zic că este destul de bun, aș schimba doar câteva itm de upgrade. Spre exemplu să nu pice ceva la un singur boss, ci să pice la toți. Mai rar, mai des, dar să aibă toți aproximativ același drop. Înafară de (corn nemere, etc).
5. Pentru un pvm easy aș mări rata la yang și la upgrade cu măcar 50%. Cam atât din partea mea.
Nume jucător Remix2: Ask
 
1.Nu este nimic greu se facut pe server, deoarece este un server foarte usor, in care trebuie sa muncesti sa fi bun, dropul este ok peste tot.
2. Dmg-ul l as schimba si bug-ul vizual
3.As adauga mai multe costume/ skin uri
4.As schimba dmg-ul impreuna cu critica, deoarece cine prinde critica castiga
Mult succes tuturor GL

Nume joc:Kheops
 
Salutare.
Serverul e usor, nu este nimic greu de facut. dragonul il faci in 5min maxim sa dai + la arma.
Sincer cred ca ar fi ok daca s-ar schimba la timpul la costume. Sau sa se adauge mai multe zile cu extinderea.
Rezolvarea vizualului in duel si critica..eu ca bm din 3 critice de la war mental pic. Ceea ce nu este ok
Sau... duel tactic pe server(fara critica,otrava,patrundere) si echilibrarea raselor intr-o oarecare masura
Seara buna si spor la joc tuturor !
Si poate si negocierea floarei lotus.
 
Back
Sus